Корзина
Нет отзывов, добавить
Privat Energo
+380950917476
+380978671222

Монтаж вентиляційних систем

Проектування, продаж та монтаж систем вентиляції повітря. м. Виноградів та Виноградівський район.

Компанія «Privat-energo» виконує повний комплекс робіт по монтажу систем вентиляції та кондиціонування, а також їх проектування для житлових і комерційних об'єктів.

Ціна монтажу вентиляції розраховується виходячи з кількості обладнання в комплекті системи і його продуктивності (потужності). Наприклад, установка цілої вентиляційної системи може обійтися дешевше монтажу кожної складової окремо. На фінальну ціну впливають також:

 

-          загальна кількість решіток і заглушок;

-          довжина повітряного каналу;

-          необхідність пробивання стін;

-          потреба в альпіністському спорядженні при установці;

-          тривалість траси холодоагенту;

та інше.

Що таке вентиляція

Вентиляція - це рух повітря в приміщенні. У будь-яку будівлю повітря надходить з вулиці. Потрапляючи всередину кімнати, повітря наповнюється різними речовинами: вуглекислим газом від нашого дихання, пилом, хімічними виділеннями від предметів, шерстю тварин і т.п. Це вже забруднене повітря рухається до витяжки і виводиться через неї назовні. В цей час до кімнати надходить нова порція свіжого повітря зовні, яка також піде в витяжку. Весь цей процес називається вентиляцією.

Кліматичне обладнання, яке забезпечує правильне функціонування описаного процесу, теж називається вентиляцією. Вона буває природною і механічною, канальної і компактної, припливною та витяжною і багато якою ще. Про всі типи вентиляції та їх особливості розказано нижче. А поки давайте розберемося, наскільки важлива вентиляція в квартирі або будинку.

Навіщо потрібна вентиляція?

Саме завдяки вентиляції в кімнаті складається здоровий і комфортний мікроклімат, а саме:

1. Нормалізується рівень вуглекислого газу

Вуглекислий газ присутній в приміщенні завжди: адже ми його видихаємо! Питання тільки в тому, яка його кількість. Зайве накопичуючись, вуглекислий газ чинить негативний вплив на людський організм. Він заважає повноцінному постачанні крові і органам кисню. Мозок починає "лінуватися", і ми відчуваємо втому, млявість, стаємо неуважними. З високою концентрацією вуглекислого газу пов'язане також відчуття задухи.

Хороша вентиляція забезпечує постійне оновлення повітря. Поступаюче з вулиці повітря змінює повітря в кімнаті разом з нагромадженням в ньому вуглекислого газу. У такому приміщенні не душно і комфортно перебувати.

2. Нормалізується вологість

Правильна вентиляція передбачає, що надмірно вологе повітря з приміщень своєчасно йде в витяжку. Це виключає утворення вічно вологих ділянок в кутах і на стінах, де активно зростає цвіль.

Система вентиляції може також мати додаткові функції. Наприклад, фільтрація повітря дозволяє усунути з повітря забруднення ще на вході в приміщення і зробити повітря здоровим і безпечним. А функція підігріву в вентиляції запобігає небезпеку застудитися від холодного повітря з вулиці.

Якщо вентиляційна система погана

Якщо є порушення в роботі припливу або відтоку повітря, то:

У кімнаті буде накопичуватися вуглекислий газ

Наслідки: відчуття задухи, підвищена втома, млявість, втрата концентрації. А ще в задушливій кімнаті важко як слід виспатися.

Баланс вологості може порушуватися

Якщо повітря застоюється, то волога в ньому може накопичуватися. Погана вентиляція - часта причина вогкості і утворення цвілі.

В повітрі накопичуються забруднення

Пил, шерсть тварин, спори цвілі, антропотоксини, шкідливі хімічні виділення з меблів (наприклад, формальдегід) - все це «збагачує» повітря в умови поганої вентиляції і в кінцевому рахунку потрапляє в наш організм через легені.

РОБОТА ВЕНТИЛЯЦІЙНОЇ СИСТЕМИ ВПЛИВАЄ НА САМОПОЧУТТЯ ЛЮДИНИ В КІМНАТІ,  ЙОГО ПРАЦЕЗДАТНІСТЬ, КОНЦЕНТРАЦІЮ І ЯКІСТЬ СНУ.

Тому важливо підібрати якісну вентиляцію, яка впорається з потребами в попітрообміні і забезпечить комфортний мікроклімат.

Види вентиляції

Види систем вентиляції за місцем розміщення

Для великого заміського будинку підійде одна система вентиляції, для маленької міської квартири - інша. Або, наприклад, раціональна в умовах офісу канальна вентиляція просто-напросто не поміститься в хрущовській п'ятиповерхівці.

Як визначитися, який вид вентиляції підійде для Вашого будинку, офісу, квартири? Все залежить від площі, конфігурації, місцезнаходження та призначення кімнат або кабінетів, для яких Ви підбираєте вентиляційну систему. І звісно, важливу роль відіграє Ваш бюджет. Купити систему вентиляції - значить, зробити довгостроковий вклад у власний комфорт і комфорт своїх близьких. Так що вибирати тип вентиляції варто ретельно.