| Серія / модель | AUX UNIQUE ASW-H24B4 / UDR1DI |
| Тип компресора | Inverter |
| Площа приміщення, м² | 70 кв.м |
| функції | Автоматичний перезапуск, функція самодіагностики, самоочищення, режим сну, тиха робота, таймер, швидке охолодження / нагрівання, двосторонній випуск дренажу, фільтр грубої очистки, фільтр глибокого очищення, 4D Air Delivery - технологія рівномірного розподілу повітря по всьому об'єму приміщення |
| режим | Автоматичний Вентилятор Нічний Обігрів Осушення Охолодження |
| Особливості | Зовнішній блок Aux J-Smart обладнаний підігрівом компресора для безпечного холодного пуску і підігрівом піддону корпусу для запобігання зледеніння при роботі взимку на тепло. |
| Тип установки внутрішнього блоку | настінний |
| Тип | Спліт-система |
| Рекомендована площа приміщення | до 70 кв.м |
| Робота при мінусовій температурі, ° C | -15 |
| Тип фреону | R410 |
| Охолодження, кВт | 2.0 кВт |
| Теплопродуктивність, кВт | 1.8 кВт |
| Споживана потужність обігрів / охолодження | 1.4 / 1.5 кВт |
| Діапазон зовнішньої робочої температури | від -15 ° C до + 43 ° C |
| Рівень шуму, внутрішній блок | 40/37/34/31 дБ (A) |
| Рівень шуму, зовнішній блок | 55 дБ (A) |
| Комплектація | Пульт ДК |
| Габарити внутрішнього блоку (ВхШхГ) | 970x315x235 см |
| Вага внутрішнього блоку | 14 кг |
| Габарити зовнішнього блоку (ВхШхГ) | 802x535x298 см |
| Вага зовнішнього блоку | 38 кг |
| колір | білий |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Гарантія | 5 років |
Інформація для замовлення
- Ціна: 43 902 ₴




