| Серія / модель | AUX HALO INVERTER ASW-H18B4 / HER3DI Black |
| Тип компресора | Inverter |
| Площа приміщення, м² | 50 кв.м |
| функції | Автоматичний перезапуск, функція самодіагностики, самоочищення, режим сну, тиха робота, таймер, швидке охолодження / нагрівання, двосторонній випуск дренажу, фільтр грубої очистки, фільтр глибокого очищення, 3D Air Delivery; LED-дисплей зі зручною індикацією режимів роботи; Ionizer; Wi-fi контроль. |
| режим | Автоматичний Вентилятор Нічний Обігрів Осушення Охолодження |
| Тип установки внутрішнього блоку | настінний |
| Тип | Спліт-система |
| Рекомендована площа приміщення | до 50 кв.м |
| Робота при мінусовій температурі, ° C | -15 |
| Тип фреону | R32 |
| Охолодження, Вт | 5500 Вт |
| Теплопродуктивність, Вт | 5900 Вт |
| Споживана потужність обігрів / охолодження | 1890/1730 Вт |
| Діапазон зовнішньої робочої температури | від -15 ° C до + 25 ° C |
| Рівень шуму, внутрішній блок | 45/40/35/29 дБ (A) |
| Рівень шуму, зовнішній блок | 64 дБ (A) |
| Комплектація | Пульт ДК |
| Габарити внутрішнього блоку (ВхШхГ) | 940x316x224 мм |
| Вага внутрішнього блоку | 12 |
| Габарити зовнішнього блоку (ВхШхГ) | 800x545x315 мм |
| Вага зовнішнього блоку | 35 |
| колір | білий |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Гарантія | 5 років |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 550 ₴




