| Серія / модель | FJORD INVERTER CS-70V-F19 |
| Площа приміщення, м² | 70 кв.м |
| Тип компресора | інверторний |
| функції | Режим сну, режим турбо, захист від холодних потоків, таймер на 24 години, внутрішній захист і самодіагностика, інтелектуальна розморожування, батьківський контроль, додатковий нагрівач, функція "Followme", плазмовий фільтр, 4D Air Delivery - технологія рівномірного розподілу повітря по всьому об'єму приміщення |
| Режими роботи | Автоматичний Вентилятор Нічний Обігрів Осушення Охолодження Очищення повітря Турборежим Економний |
| Тип установки внутрішнього блоку | настінний |
| Тип | Спліт-система |
| Рекомендована площа приміщення | До 70 кв.м |
| Робота при мінусовій температурі, ° C | -30 |
| Тип фреону | R410 |
| Охолодження, кВт | 7.0 кВт |
| Теплопродуктивність, кВт | 7.2 кВт |
| Дисплей на внутрішньому блоці | є |
| Споживана потужність обігрів / охолодження | 1.9 / 2.0 кВт |
| Діапазон зовнішньої робочої температури | від -30 ... + 34 |
| Рівень шуму, внутрішній блок | 35 ~ 48 дБ (A) |
| Рівень шуму, зовнішній блок | 59 дБ (A) |
| Комплектація | Пульт ДК |
| Габарити внутрішнього блоку (ВхШхГ) | 1080x302x220 мм см |
| Вага внутрішнього блоку | 16 кг |
| Габарити зовнішнього блоку (ВхШхГ) | 900х330х835 мм см |
| Вага зовнішнього блоку | 65 кг |
| колір | білий |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Гарантія | 60 місяців |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте




