| Серія / модель | STANDART INVERTER RAK-42RPD / RAC-42WPD |
| Площа приміщення, м² | 42 кв.м |
| Тип компресора | інверторний |
| Особливості | Функція продувки (просушування), еко-сенсор, управління з пульта вертикальними і горизонтальними жалюзі, виняткова сезонна енергоефективність |
| Тип установки внутрішнього блоку | настінний |
| Тип | Спліт-система |
| Рекомендована площа приміщення | До 42 кв.м |
| Робота при мінусовій температурі, ° C | -15 |
| Тип фреону | R32 |
| Охолодження, кВт | 4.2 кВт |
| Теплопродуктивність, кВт | 4.2 кВт |
| Споживана потужність обігрів / охолодження | 1.317 / 1.120 кВт |
| Діапазон зовнішньої робочої температури | від -15 ... + 21 |
| Рівень шуму, внутрішній блок | 25/28/39/46 Дб |
| Рівень шуму, зовнішній блок | 49 Дб |
| Комплектація | Пульт ДУ |
| Габарити внутрішнього блоку (ВхШхГ) | 780x280x230 см |
| Вага внутрішнього блоку | 8.5 кг |
| Габарити зовнішнього блоку (ВхШхГ) | 792х600х299см |
| Вага зовнішнього блоку | 39 кг |
| колір | білий |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Японія |
| Гарантія | 36 місяців |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hitachi |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 35 802 ₴





