| Серія / модель | AUX UNIQUE ASW-H12B4 / UDR1DI |
| Тип компресора | Inverter |
| Площа приміщення, м² | 35 кв.м |
| функції | Автоматичний перезапуск, функція самодіагностики, самоочищення, режим сну, тиха робота, таймер, швидке охолодження / нагрівання, двосторонній випуск дренажу, фільтр грубої очистки, фільтр глибокого очищення, 4D Air Delivery - технологія рівномірного розподілу повітря по всьому об'єму приміщення |
| режим | Автоматичний Вентилятор Нічний Обігрів Осушення Охолодження |
| Особливості | Зовнішній блок Aux J-Smart обладнаний підігрівом компресора для безпечного холодного пуску і підігрівом піддону корпусу для запобігання зледеніння при роботі взимку на тепло. |
| Тип установки внутрішнього блоку | настінний |
| Тип | Спліт-система |
| Рекомендована площа приміщення | до 35 кв.м |
| Робота при мінусовій температурі, ° C | -15 |
| Тип фреону | R410 |
| Охолодження, кВт | 3.3 кВт |
| Теплопродуктивність, кВт | 3.5 кВт |
| Споживана потужність обігрів / охолодження | 0.9 / 1.0 кВт |
| Діапазон зовнішньої робочої температури | від -15 ° C до + 43 ° C |
| Рівень шуму, внутрішній блок | 33/29/27/24 дБ (A) |
| Рівень шуму, зовнішній блок | 52 дБ (A) |
| Комплектація | Пульт ДК |
| Габарити внутрішнього блоку (ВхШхГ) | 800x300x198 см |
| Вага внутрішнього блоку | 9 кг |
| Габарити зовнішнього блоку (ВхШхГ) | 720x515x255 см |
| Вага зовнішнього блоку | 27.5 кг |
| колір | білий |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Гарантія | 5 років |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 549 ₴




