| Серія / модель | AUX HALO ON-OFF ASW-H09B4 / HER1 Black |
| Тип компресора | on / off |
| Площа приміщення, м² | 25 кв.м |
| функції | Автоматичний перезапуск, функція самодіагностики, самоочищення, режим сну, тиха робота, таймер, швидке охолодження / нагрівання, двосторонній випуск дренажу, фільтр грубої очистки, фільтр глибокого очищення, 3D Air Delivery; LED-дисплей зі зручною індикацією режимів роботи; Wi-fi контроль. |
| режим | Автоматичний Вентилятор Нічний Обігрів Осушення Охолодження |
| Тип установки внутрішнього блоку | настінний |
| Тип | Спліт-система |
| Рекомендована площа приміщення | до 25 кв.м |
| Тип фреону | R410 |
| Охолодження, Вт | 2600 Вт |
| Теплопродуктивність, Вт | 2500 Вт |
| Споживана потужність обігрів / охолодження | 693/809 Вт |
| Діапазон зовнішньої робочої температури | від -7 ° C до + 25 ° C |
| Рівень шуму, внутрішній блок | 33/30/27/24 дБ (A) |
| Рівень шуму, зовнішній блок | 52 дБ (A) |
| Комплектація | Пульт ДК |
| Габарити внутрішнього блоку (ВхШхГ) | 788x292х198 мм |
| Вага внутрішнього блоку | 8 кг |
| Габарити зовнішнього блоку (ВхШхГ) | 665x420x280 мм |
| Вага зовнішнього блоку | 24.5 |
| колір | білий |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Гарантія | 5 років |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 850 ₴




