| Серія / модель | FJORD INVERTER CS-50V-F19 |
| Площа приміщення, м² | 50 кв.м |
| Тип компресора | інверторний |
| функції | Режим сну, режим турбо, захист від холодних потоків, таймер на 24 години, внутрішній захист і самодіагностика, інтелектуальна розморожування, батьківський контроль, додатковий нагрівач, функція "Followme", плазмовий фільтр, 4D Air Delivery - технологія рівномірного розподілу повітря по всьому об'єму приміщення |
| Режими роботи | Автоматичний Вентилятор Нічний Обігрів Осушення Охолодження Очищення повітря Турборежим Економний |
| Тип установки внутрішнього блоку | настінний |
| Тип | Спліт-система |
| Рекомендована площа приміщення | До 50 кв.м |
| Робота при мінусовій температурі, ° C | -30 |
| Тип фреону | R410 |
| Охолодження, кВт | 5.1 кВт |
| Теплопродуктивність, кВт | 5.2 кВт |
| Дисплей на внутрішньому блоці | є |
| Споживана потужність обігрів / охолодження | 1.625./1.59 кВт |
| Діапазон зовнішньої робочої температури | від -30 ... + 34 |
| Рівень шуму, внутрішній блок | 35 ~ 48 дБ (A) |
| Рівень шуму, зовнішній блок | 55 дБ (A) |
| Комплектація | Пульт ДК |
| Габарити внутрішнього блоку (ВхШхГ) | 950x313x240 мм см |
| Вага внутрішнього блоку | 14 кг |
| Габарити зовнішнього блоку (ВхШхГ) | 850х295х605 мм см |
| Вага зовнішнього блоку | 40 кг |
| колір | білий |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Гарантія | 60 місяців |
Інформація для замовлення
- Ціна: 32 147 ₴




