| Серія / модель | ENTRY INVERTER RAK-25PEC / RAC-25WEC |
| Площа приміщення, м2 | 25 кв. м |
| Тип компресора | інверторний |
| Особливості | Виняткова сезонна енергоефективність, 12-годинний таймер, функція Eco і Powerful, низький рівень шуму |
| Тип установки внутрішнього блоку | настінний |
| Тип | Спліт-система |
| Рекомендована площа приміщення | До 25 кв. м |
| Робота при мінусовій температури, ° C | -15 |
| Тип фреону | R410 |
| Охолодження, кВт | 2.5 кВт |
| Теплопродуктивність, кВт | 3.4 кВт |
| Споживана потужність обігрів / охолодження | 0.88 / 0.70 кВт |
| Діапазон зовнішньої робочої температури | від -15 ... + 21 |
| Рівень шуму, внутрішній блок | 22/24/33/40 Дб |
| Рівень шуму зовнішній блок | 47 Дб |
| Комплектація | Пульт ДУ |
| Габарити внутрішнього блоку (ВхШхГ) | 780x280x215 см |
| Вага внутрішнього блоку | 7.5 кг |
| Габарити зовнішнього блоку (ВхШхГ) | 660х530х278см |
| Вага зовнішнього блоку | 23 кг |
| колір | білий |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Японія |
| Гарантія | 36 місяців |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hitachi |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 765 ₴




