| Серія / модель | ENTRY INVERTER RAK-35PEC / RAC-35WEC |
| Площа приміщення, м2 | 35 кв. м |
| Тип компресора | інверторний |
| Особливості | Виняткова сезонна енергоефективність, 12-годинний таймер, функція Eco і Powerful, низький рівень шуму |
| Тип установки внутрішнього блоку | настінний |
| Тип | Спліт-система |
| Рекомендована площа приміщення | До 35 кв. м |
| Робота при мінусовій температури, ° C | -15 |
| Тип фреону | R410 |
| Охолодження, кВт | 3.5 кВт |
| Теплопродуктивність, кВт | 4.2 кВт |
| Споживана потужність обігрів / охолодження | 1.10 / 1.09 кВт |
| Діапазон зовнішньої робочої температури | від -15 ... + 21 |
| Рівень шуму, внутрішній блок | 25/26/36/43 Дб |
| Рівень шуму зовнішній блок | 48 Дб |
| Комплектація | Пульт ДУ |
| Габарити внутрішнього блоку (ВхШхГ) | 780x280x215 см |
| Вага внутрішнього блоку | 7.5 кг |
| Габарити зовнішнього блоку (ВхШхГ) | 660х530х278см |
| Вага зовнішнього блоку | 24.5 кг |
| колір | білий |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Японія |
| Гарантія | 36 місяців |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hitachi |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 915 ₴




