| Серія / модель | STANDART INVERTER RAK-50RPC / RAC-50WPC |
| Площа приміщення, м2 | 50 кв. м |
| Тип компресора | інверторний |
| Особливості | Виняткова сезонна енергоефективність, низький рівень шуму, функція продувки (просушування), управління з пульта вертикальними і горизонтальними жалюзі |
| Тип установки внутрішнього блоку | настінний |
| Тип | Спліт-система |
| Рекомендована площа приміщення | До 50 кв. м |
| Робота при мінусовій температури, ° C | -15 |
| Тип фреону | R410А |
| Охолодження, кВт | 5.0 кВт |
| Теплопродуктивність, кВт | 6.0 кВт |
| Споживана потужність обігрів / охолодження | 1.660 / 1.560 кВт |
| Діапазон зовнішньої робочої температури | від -15 ... + 21 |
| Рівень шуму, внутрішній блок | 25/28/39/46 Дб |
| Рівень шуму зовнішній блок | 50 Дб |
| Комплектація | Пульт ДУ |
| Габарити внутрішнього блоку (ВхШхГ) | 900x295x230 см |
| Вага внутрішнього блоку | 10 кг |
| Габарити зовнішнього блоку (ВхШхГ) | 792х600х299см |
| Вага зовнішнього блоку | 41 кг |
| колір | білий |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Японія |
| Гарантія | 36 місяців |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hitachi |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 36 181 ₴





