Очищувачі повітря Sinclair SP-45AN - це універсальне приладдя, яке ідеально працює як влітку, так і взимку, і задовольняє будь-які потреби в чистому повітрі, та з легкістю стають приємним предметом меблів. І вже через тиждень ви не будете розуміти, як до цього обходилися без нього.
Очищувач повітря просто встановити, він легкий і компактний, його можна транспортувати з однієї кімнати в іншу або з одного місця в інше, наприклад, в інший будинок або офіс.
Очищувач повітря SP-45AN, призначений для роботи як в невеликих приміщеннях від 10м2, так і в більш просторих - до 45 м2.
Для очищення повітря в приміщенні, SP-45AN оснащений ефективною системою фільтрації, що складається з декількох шарів:
- З'ємний та миючий нейлоновий попередній фільтр
- HEPA-фільтр 13 класу, здатний видаляти дрібні частинки розміром до 0,3 мікрон
- Фільтр з активованим вугіллям, здатний видаляти летючі органічні сполуки, такі як дим, шерсть домашніх тварин, неприємні запахи. Всі фільтри змінні і коли підійде час для заміни, пристрій повідомить про це на дисплеї.
Очищувачі повітря Sinclair також оснащені датчиком індикації якості повітря та генератором аніонів, які можуть працювати в режимі електростатичного знепилювання та ще активніше нейтралізувати забруднення і, таким чином, освіжати повітря та більш ефективно протидіяти вірусам і бактеріям.
Ви можете зробити більше щоб захистити своїх близьких.
Велику увагу приділено дизайну передньої панелі очищувача. Ергономічна та непомітна - вона доповнює собою образ простого і потрібного пристрою.
Розташований на передній частині очищувача монітор заміни фільтра і 24-годинний таймер також є і індикатором якості повітря.
З панелі керування очищувача можна легко налаштовувати функції, в тому числі:
- Швидкість: для регулювання 3 швидкостей
- Авто, сплячий або турбо режим: для збільшення тиші очищувача в нічний час.
- Таймер для програмування включення і виключення на 1/2/4/8 годин
А зі швидкістю очищення повітря 205 CFM / 343 м3 на годину ви можете бути абсолютно спокійні за якість повітря, яким дихаєте.
Тож не зволікайте, замовляйте очищувач повітря Sinclair SP-45AN та будьте здорові!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sinclair |
| Тип | Очисник |
| Тип зволожувача | Мийка повітря |
| Рекомендований об'єм приміщення | 110 куб. м |
| Тип управління | Електронне |
| Споживана потужність | 80 Вт |
| Застосування приладу | Для будинку, квартири, Для дитячої кімнати, Для людей, страждаючих алергією, Для офісів та інших комерційних об'єктів, Для лікарень, санаторіїв, пансіонатів |
| Фільтр | HEPA-фільтр, Попередній фільтр, Вугільний фільтр |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики приладу | |
| Рівень шуму | 19 дБ |
| Дисплей | Ні |
| Індикатор роботи | Так |
| Таймер | Так |
| Нічний режим роботи | Так |
| Регулювання інтенсивності випаровування | Так |
| Функція іонізації | Так |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| УФ-лампа | Ні |
| Параметри форми і розміщення приладу | |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Підсвічування | Так |
| Габаритні розміри приладу | |
| Висота | 594 мм |
| Ширина | 374 мм |
| Глибина | 201 мм |
| Вага | 6.8 кг |
- Ціна: 10 000 ₴






